KOBOLD – průtokoměry a další měřicí technika

Pořiďte si od nás kapacitní či ultrazvukový hladinoměr

Potřebujete spolehlivou měřicí či regulační techniku? Zvolte produkty naší firmy. Výrobě měřících a regulačních zařízení se věnujeme už od roku 1980. Nabízíme špičkové prvky technického inženýrství s řadou vlastních patentů. Rádi vám dodáme průtokoměr, hladinoměr, tlakoměr a další přístroje.

tel:
+420 541 632 216
fax:
+420 541 632 216
e-mail:
info.cz@kobold.com
web:
www.kobold.com
facebook:
facebook.com/Kobold.Group
  • Hudcova 367/78
  • Brno - Medlánky
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč zvolit měřicí techniku od nás?

Jsme předním výrobcem měřicí a regulační techniky s celosvětovou působností. Své výrobky dodáváme také do České republiky. Náš výrobní program je založen na přístrojích určených k měření a regulaci veličin pro průmyslové potřeby.

Velký důraz klademe na vývoj a inovace. Naši odborní inženýři dlouhodobě a úspěšně navrhují způsob aplikace měřicí a regulační techniky v jednotlivých průmyslových odvětvích. Díky tomu jsme schopni nabídnout v tomto oboru veškeré přístrojové vybavení požadované trhem. Technické vybavení naší produkce je založeno na řadě vlastních patentových řešení.

Dodáváme průtokoměry, hladinoměry, tlakoměry i teploměry

Hledáte spolehlivý způsob měření a regulace v průmyslové výrobě? Obraťte se na nás. Naše přístroje využívají strojírenské, chemické, potravinářské či farmaceutické firmy po celém světě.

Dodáváme techniku pro měření výšky hladiny. Pořídit si od nás můžete kupříkladu kapacitní hladinoměr či ultrazvukový hladinoměr. V naší nabídce nechybějí ani plovákové, magnetické či vodivostní hladinové spínače.  

Rádi vám dodáme také vybavení určené k měření a regulaci průtoku, například digitální průtokoměr, turbínkový průtokoměr nebo lopatkový průtokoměr.

Prohlédněte si naši nabídku. Společně najdeme to pravé řešení také pro měření a regulaci teploty, hustoty, vodivosti či jiných fyzikálních veličin.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle předchozí domluvy!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.