Průtokoměry, hladinoměry, tlakoměry, manometry, teploměry

KOBOLD Messring GmbH se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přístrojů pro monitorování, měření a regulaci fyzikálních veličin jako je průtok, tlak, hladina a teplota.

Vyrábíme tyto typy průtokoměrů: plováčkové, terčíkové, lopatkové, turbínové, indukční, vírové, ultrazvukové, coriolisovy, kalorimetrické, s oválnými nebo ozubenými koly, diferenční; a to jak pro kapalná tak i plynná media. Díky této široké nabídce dokážeme měřit průtoky jak ve velmi malých potrubích, tak i např. v říčních korytech. Některé průtokoměry mají navíc v sobě zabudované teplotní nebo tlakové čidla, díky čemuž je možné sledovat energetickou spotřebu. Při kontinuálním měření průtoku jsou k dispozici standardní průmyslové výstupy (frekvenční i analogové)

V oblasti měření tlaku naše nabídka obsahuje: manometry, tlakoměry (ručičkové i elektronické), tlakové snímače i tlakové spínače. Pro tato zařízení vyrábíme bohaté příslušenství, jako např. oddělovací membrány, které umožňují jejich použití i pro zvlášť agresivní media, různé typy limitních kontaktů, kapiláry.  

K měření a kontrole výšky hladiny jak kapalných tak i pevných látek využíváme 13 různých měřicích principů: plovákový, obtokový, kapacitní, kyvadlový, potenciometrický, membránový, mikrovlnný, radarový, rezonanční, optoelektronický, ultrazvukový, piezorezistivní, vodivostní. Pro většinu aplikací zaměřených na měření nebo kontrolu výšky hladiny máme vhodný hladinoměr nebo spínač.

Pro měření teploty využíváme klasické měřicí principy, na základě kterých dodáváme zákazníkům tyto teploměry, teplotní spínače a snímače: bimetalový, elektronický, stonkový, kapilární, bezkontaktní, odporový, Pt 100, termočlánek ...

Přístroje vyrábíme nejen pro běžné podmínky, ale i pro prostředí s nebezpečím výbuchu s patřičnou ATEX certifikací.

Rovněž nabízíme přístroje pro měření pH, ORP, vodivosti, vlhkoměry, hustoměry ...

tel:
+420 541 632 216
fax:
+420 541 632 216
e-mail:
info.cz@kobold.com
web:
www.kobold.com
facebook:
facebook.com/Kobold.Group
  • Hudcova 367/78
  • Brno - Medlánky
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle předchozí domluvy!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.